Системи відображення диспетчерської інформації

video-wall
front-infill-PDP_Zoom_01
1568683485918_66355
lg_video-wall

На сьогоднішній день системи відображення на базі екранів колективного користування (відеостін) стали основним атрибутом в диспетчерських і ситуаційних центрах будь-якого розміру і призначення для цілодобового моніторингу та оперативного аналізу інформації.

Системи відображення також застосовують в торгових центрах, конференц-залах, на концертних майданчиках і виставках для великих аудиторій людей.

Модульна побудова відеостін дозволяє налаштувати екран відео стіни потрібного розміру виходячи з поставленого завдання і габаритів приміщення, а також відобразити величезний масив зображення завдяки високій роздільній здатності.

Застосування екрану колективного користування дозволяє підвищити ефективність і надійність всієї системи управління, швидко реагувати на нештатні ситуації, бачачи локальну проблему на тлі сприйняття комплексної інформації, що дуже важливо в диспетчерських і ситуаційних центрах для оцінки та аналізу ситуації в реальному часі.

У сучасних відеостін між екранний шов становить в середньому кілька міліметрів, що не заважає сприйняттю зображення на відео стіни.

Для побудови відеостін застосовуються IPS-панелі, з між екранним швом від 0,9 мм до 4,9 мм;

IPS-панелі

Відеостіни побудовані на базі спеціалізованих IPS-панелей з LED джерелом світла мають відносно компактний розмір, невелику вагу, глибину конструкції. Ідеальне рішення для невеликих приміщень.

Максимальний дозвіл 4K (3840×2160)
До 100 панелей
Діагоналі IPS-панелей 46″, 47″, 49″, 55″
Між екранний шов 0,9-4,9 мм
Формат екрану 16:9
24/7/365 в динамічному режимі

RCI-Consulting пропонує відеостіни на базі рішень таких виробників:

Компанія RCI-Consulting співпрацює з Samsung – ключовим виробником дисплеїв для відеостіни. Компанія Samsung створила надзвичайно вузьку рамку для відеостіни, що робить дисплей надійним, картинку чіткою. Рамка має ширину 1,7 мм навколо обідків, що забезпечує бездоганне зображення на кількох екранах і забезпечує потреби користувача, не будучи громіздким. Відеостіни Samsung не відблискають, адже світло розподіляється по екрану, зберігаючи яскравість зображення та оригінальні кольори.

Також партнером нашої компанії є LG – світовий лідер у виробництві якісних дисплеїв, телевізорів та відеостін. Панелі LG на базі IPS матриць мають рідкий кристал, здатний обертатися як в горизонтальній, так і в вертикальної площинах, що на практиці забезпечує максимальний кут огляду без спотворень кольору. Дані відеостіни підтримують до 10 дисплеїв в  якості UHD (4K – 3840×2160). Тільки у відеостін LG є підтримка передачі контенту, відеосигналу і сервісного сигналу за єдиним уніфікованим інтерфейсом LAN (Ethernet).

trizoom-products-47-500x500
lg_49vl5bw_9c_49vl5_49_led_3x3_1348098

Висновки

Джерела зображення, що виводяться на відеостіну, можуть бути різноманітні, їх можна конфігурувати і масштабувати на відеостіни в довільному порядку. Залежно від вибору конфігурації системи, є можливість зберігати сценарії відображення на екрані для різних завдань і ситуацій.

Всі елементи відео стіни і програмного забезпечення виготовляються з урахуванням технічних вимог експлуатації, що не вимагають постійного контролю за роботою системи.

Сучасні LED технології, що застосовуються в екранах колективного користування, дозволяють збільшити термін служби і економити на енергоспоживанні систем відображення.

Низький рівень шуму від системи відображення відповідає стандартам для диспетчерських приміщень.

При створенні систем відображення приділяється особлива увага ергономіці робочих місць щодо відео стіни для зручного сприйняття інформації. Це важлива умова для роботи оператора з високим рівнем відповідальності.

Дізнайтеся більше:

Аудіо і відеосистеми

Ситуаційні центри

Контролери відеостіни

Система візуального інформування