мережі4
мережі
мережі3
мережі2

Мережа передачі даних

Компанія RCI Consulting пропонує послуги проектування мережі, побудови і супроводу мереж передачі даних побудованих на обладнанні Cisco, HP, Alcatel-Lucent, Edge-core.

Грамотно спроектована мережа – це запорука будь-якого успішного бізнесу.

Головне завдання при проектуванні мережі передачі даних компанії RCI Consulting – закласти в основу принципи:

 • Масштабованість
 • Відмовостійкість
 • Висока надійність
 • Здатність мережі витримувати максимальні піки навантаження.
 • Доступність
 • Гнучкість в управлінні і контролі.
 • Конфіденційність транспортуються даних.
 • Захист від зовнішніх атак, відстеження стороннього трафіку локальної мережі.

Ми пропонуємо побудова мереж наступних архітектур:

Архітектура кампусу – кампус архітектура поєднує в собі інфраструктуру інтелектуальної комутації, маршрутизації і інтегрованими технологіями підвищеної продуктивності, включаючи IP-комунікації, мобільність і підвищений рівня безпеки. Архітектура забезпечує підприємству високу доступність за рахунок стійкої багаторівневої ієрархічної конструкцією, надмірність апаратного і програмного забезпечення, технологій розподілу навантаження, а також технології відмовостійкості системи під час збоїв. Комплексна система безпеки забезпечує захист проти дій черв’яків, вірусів і інших атак на мережу.

Архітектура Дата Центру (ЦОД) – згуртована, адаптивна архітектура мережі, яка підтримує вимоги до консолідації, забезпечуючи безперервність бізнесу, безпеку і хмарні обчислення. Така архітектура забезпечує безпечний доступ до додатків і ресурсів локальної мережі для працівників департаменту, постачальників або клієнтів. Такий підхід спрощує і оптимізує управління, що значно знижує накладні витрати. Побудова резервних центрів обробки даних забезпечує резервне копіювання і реплікацію даних. Грамотно спроектована мережа передачі даних забезпечить роботу технологій балансування навантаження серверів що дозволить досягти максимальної продуктивності ЦОД.

Branch Architecture – архітектура дозволяє підприємствам організувати розподілену структуру мережі з підключенням філій підприємства до центрального офісу компанії. Це рішення забезпечує безпечний доступ до голосових, критично важливих даних, відео ресурсів в будь-якому місці, в будь-який час. Розширена мережева маршрутизація віртуальних приватних мереж, а також резервні канали глобальної мережі, кешування контенту для віддалених офісів забезпечують надійну архітектуру з високим рівнем стійкості для всіх філій. Компанія реалізувала розподілену структуру мережі, може легко підтримувати ит своїх філій з можливістю централізовано управління, контролю пристроїв і сервісів розташованих на віддалених об’єктах.

Teleworker Architecture – використовуючи стандартні підключення до глобальної мережі інтернет, така архітектура надає доступ до ресурсів компанії в головному офісі віддаленого співробітнику, забезпечуючи надійну передачу даних. Централізоване управління мінімізує витрати на підтримку ІТ, а надійна комплексна безпеку забезпечує конфіденційність, цілісність транспортуються даних, гарантуючи ідентифікацію віддаленої сторони. Персонал може безпечно входити в мережу через діючу VPN сервер і отримати доступ до авторизованих додатків і послуг.

Безпровідні мережі передачі даних І Wireless networks I Wi-Fi

Побудови та впровадження мереж бездротової передачі даних стандарту Wi-Fi 802.1a / b / g / n на базі обладнання від компаній Cisco, HP, Motorola, Alcatel-Lucent.

Бездротові мережі передачі даних мають такі переваги:

 • Бездротова мережа передачі даних дуже часто виявляється більш гідним рішенням в порівнянні з рішенням провідної мережі там де стоїть завдання передачі даних на відстанях більше 100 метрів.
 • Мобільність – в наш час набуває все більшого значення, особливо з точки зору зручності використання мобільних пристроїв.
 • Масштабованість – принципи побудови бездротових мереж, що дозволяють швидко розширити зони покриття бездротової мережі, додавши в існуючу інфраструктуру бездротовий пристрій.
 • Сумісність з стандартами 802.1a / b / g дозволяє працювати з бездротовими мережами більшості мобільних пристроїв на ринку
 • Доступність – бездротова мережа передачі даних є більш дешевим рішенням в порівняння з провідними аналогами.

Дізнатися більше:

Ієрархічна модель мережі

Wi-Fi

Cisco Meraki