Контролери
відеостіни

blank

Контролери відеостіни дозволяють комбінувати екрани в єдиний робочий простір, а також здійснювати управління і розподіл різних джерел сигналу по поліекрану.

За допомогою контролера, на відеостіні, що складається з модулів, створюється єдиний робочий стіл з надвисокою роздільною здатністю (“піксель в піксель”), на якому можуть відображатися різні дані, що надходять як від зовнішніх пристроїв підключених до контролера, так і програм запущених безпосередньо на контролері. При цьому вікна в яких відбувається трансляція із джерел, можно вільно масштабувати і позиціонувати по всьому об’єднаному відеополю – екрану відеостіни.

РІШЕННЯ

blank

Jupiter Canvas

КОНТРОЛЮЙТЕ І ПІДКЛЮЧАЙТЕ ДО РОБОТИ КОЖЕН КУТОЧОК КОРПОРАЦІЇ, З БУДЬ-ЯКОГО МІСЦЯ та ПРИСТРоЮ.

Jupiter Canvas CRS-4K

Розширюйте можливості ПОПУЛЯРНОГО РІШЕННЯ CANVAS ДЛЯ ЧОТИРЬОХ дисплеїв HD АБО ОДНОГО ДИСПЛЕЯ 4K У КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛАХ І КІМНАТАХ ПЕРЕМОВИН.
blank
blank

Jupiter Catalyst 4K

СТВОРІТЬ відеостіни НАЙВИЩОЇ роздільної здатності У СВІТІ З 4К НА КОЖНОМУ дисплеї І найпотужнішим процесором У СВОЄМУ КЛАСІ.

Jupiter Control 1000 Series

ЦІ попередньо сконфігуровані АВТОНОМНІ ЕКРАННІ ПРОЦЕСОРИ ДЛЯ ПЛАТФОРМИ СПІЛЬНОЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ CANVAS іДЕАЛЬНО ПіДХОДЯТь ДЛЯ МАЛИХ встановлень.
blank
blank

Jupiter Fusion Catalyst

Об’єднаЙтЕ всі ДЖЕРЕЛА ВІЗУАЛЬНИХ ДАНИХ У диспетчерській І відобразЬТЕ їх на віртуальному дисплеї, що складаються з декількох СИСТЕМ ВІДОБРАЖЕННЯ З МОЖЛИВІСТЮ переміщення й масштабування ВІКОН.

Jupiter PixelNet

СТВОРІТЬ МЕРЕЖУ вхідних І ВИХІДНИХ ВУЗЛІВ, ЩОБ ВІДОБРАЖАТИ ДЖЕРЕЛА ІНФОРМАЦІЇ НА БУДЬ-ЯКОМУ дисплеї – ЯК ОКРЕМИМ вікном НА ОДНОМУ дисплеї, ТАК І вікном, ЩО розтягнуЛОся на кілька панелей відеостіни.
blank
blank

Jupiter PixelNet 2.0

СТВОРІТЬ МЕРЕЖУ ВУЗЛІВ ВХОДУ І ВИХОДУ, ЩОБ ВКЛЮЧИТИ ВІДОБРАЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ В HD АБО 4K НА практично необмежену кількість ЕКРАНІВ, охопИВШИ БУДІВЛЮ, КАМПУС АБО КОНТИНЕНТ.

Jupiter StreamPoint

ЛЕГКО ПЕРЕДАВАТИ ВІДЕО- І АУДІО- ДАНІ З БУДЬ-ЯКОГО ВІДДАЛЕНОГО МІСЦЯ ЧЕРЕЗ IP-МЕРЕЖІ В 4K АБО HD.
blank

Дізнайтеся більше:

Відеостіни

blank

Ситуаційні центри

blank

Аудіо і відеосистеми

blank

Система візуального інформування

blank