СистемыКонтроля-доступа-1024x768
iplook_SecurityCamera2
Hochiki
безпека

Для вирішення питання комплексної безпеки об’єкту необхідно об’єднати всі системи безпеки в рамках єдиної інтегрованої системи. Даний підхід дозволить вирішити основну проблему великих об’єктів – централізоване управління всім комплексом систем безпеки, що дозволяє оператору складати максимально повну картину функціонування об’єкта і стану його підсистем. Це дає можливість прийняти правильне рішення з урахуванням всіх отриманих даних.

В рамках інтегрованої системи безпеки передбачається об’єднання наступних систем:

  • охоронна система сигналізації
  • система контролю доступу
  • система відеоспостереження всередині будівлі
  • система відеоспостереження зовні будівлі
  • система автоматизованих парковок
  • система пожежної сигналізації

Для створення системи доступу, а також охоронної сигналізації пропонується використовувати обладнання всесвітньо відомої компанії APOLLO (США). Компанія займає одну з лідируючих позицій на світовому ринку серед виробників обладнання для систем контролю і управління доступом і охоронної сигналізації.

Основний привабливістю обладнання APOLLO є збалансоване поєднання найвищих технологічних характеристик, гнучкості, надійності, кваліфікованої технічної підтримки, наявності вітчизняного програмного забезпечення – Lyrix і оптимальної вартості. Крім того, використовуючи це обладнання, з’являється можливість створення інтегрованих систем працюють в симбіозі один з одним (на базі мережевого контролера AAN-100 і програмного забезпечення є можливість створення єдиної системи, яка буде виконувати функції контролю доступу, управління в’їздами / виїздами на територію комплексу, охоронної сигналізації, системи відеоспостереження).

Надійність функціонування обладнання APOLLO забезпечується застосуванням сучасної елементної бази з жорстким вхідним і вихідним контролем якості. Все обладнання піддається обов’язковому 72-годинному прогону в термокамері.

Спочатку розроблене для застосування на військових об’єктах та задовольняє високим вимогам військового приймання, обладнання APOLLO відповідає стандартам:

  • Underwriters Laboratories Inc. (Сертифікати UL 294 і UL 1076)
  • Community European
  • РосТест

Дізнайтеся більше:

Система виявлення вторгнень

Контроль доступу

Відеоспостереження

Автоматизований паркінг

Пожежна сигналізація