Сервісне обслуговування

Ви мудро інвестували в складні інженерні системи Ваших будівель, які забезпечують Вам комфорт (телебачення, радіофікація, аудіо-візуальний комплекс), безпеку (відеоспостереження, охоронна і пожежна сигналізація, контроль і управління доступом), комунікації (СКС, телефонія, конференц-зв’язок), передачу та зберігання даних (ЛВС, ЦОД). Вони допомагають Вам заробляти гроші, спілкуватися, відпочивати і відчувати себе впевнено і безпечно.

Але як забезпечити максимальну віддачу від вкладених інвестицій, як забезпечити працездатність систем в той момент, коли це необхідно, і як продовжити термін служби цих складних і дорогих систем?

У вас є автомобіль? Як часто ви проходите його технічне обслуговування? Що може статися, якщо масло або старі запчастини не були вчасно замінені? У випадку з автомобілем ні у кого з нас не виникають сумніви щодо необхідності його сервісного обслуговування.

Технічне обслуговування інженерної інфраструктури:

Діяльність будь-якого підприємства на сьогодні тісно пов’язана з використанням засобів телекомунікацій і систем безпеки.

Гарантувати безперебійну роботу Ваших інженерних систем, а так само мінімізувати можливі збитки від нефункціонування устаткування – може тільки регулярний графік обслуговування і моніторингу. Договір на сервісне обслуговування зменшує ймовірність невизнання страхового випадку (пожежа, крадіжка).

Так само і в інженерних системах. Щоб гарантувати, що Ваша система буде функціонувати і захищати Вас весь час, дуже важливо зберігати її в хорошому робочому стані. Регулярний графік обслуговування і ремонту надасть Вам впевненість, що ваша система буде працювати кожен раз, коли це необхідно, а час без функціонування в її роботі не призведуть до численних збитків.

Саме для цього в нашій компанії було створено підрозділ по сервісному обслуговуванню інженерних систем, а саме: охоронної та пожежної сигналізації, відеоспостереження, контролю і управління доступом, аудіо-візуальних комплексів, телебачення, мереж передачі даних і ін.

Сервісний підрозділ нашої компанії може допомогти Вам і Вашому бізнесу:

  • Звести до мінімуму експлуатаційні витрати протягом терміну дії Ваших систем;
  • Мінімізувати витрати від помилкових спрацьовувань;
  • Звести до мінімуму ризики пов’язані з необхідністю забезпечення безперервності Вашого бізнесу;
  • Звести до мінімуму ризик, що ваш страховий поліс може бути визнаний недійсним.

Наші переваги:

  • Висококваліфіковані фахівці

Ми дуже ретельно підходимо до питань підбору і навчання персоналу, тому Ви можете бути впевнені, що вас обслуговують професіонали з великим досвідом роботи і високою кваліфікацією. Крім цього, технічні фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію, регулярно відвідуючи спеціалізовані курси і семінари.

  • Система контролю

Навіть самі кваліфіковані співробітники не зможуть забезпечити належної якості обслуговування без постійного контролю. Для цього ми застосовуємо спеціальну систему обліку і контролю роботи сервісної служби.

Ми пропонуємо обслуговування не тільки тим клієнтам, яким самі ж все і монтували. Ми також можемо взяти на обслуговування і забезпечити підтримку інженерних систем, встановлених будь-якими іншими компаніями. Будь-який Замовник знайде і вибере для себе той пакет сервісних послуг, який підійде саме йому.