відеоспостер2
відеоспостер
iplook_SecurityCamera2
відеоспостереження

Що таке відеоспостереження?

Системи відеоспостереження (CCTV, відеоспостереження) – це програмно-апаратний комплекс (відеокамери, об’єктиви, монітори, відеореєстратори або відеосервера, і ін. устаткування), призначений для організації відеоконтролю як на локальних, так і на територіально-розподілених об’єктах будь-якої складності. Системи адаптуються під кожного клієнта, і відповідають як специфіці приміщень, так і вимогам безпеки. Вони встановлюються з метою: протидія грабіжникам, огляд для забезпечення безпеки або отримання інформації, постійне документування певній галузі або використання для аналізу певних подій.

Переваги відеоспостереження

Перевага систем охоронного відеоспостереження в порівнянні з іншими охоронними системами полягає в їх високої інформативності (90% всієї інформації про навколишній світ людина отримує завдяки органам зору). Перевірити справну роботу пристроїв систем безпеки, виключити помилковий сигнал тривоги при спрацюванні сигналізації (охоронної, пожежної, периметральної, антікражних, автомобільної) можна дистанційно – за допомогою відеосистеми. А ще важливіше – запобігти подія, виявивши небезпечний рух на підступах до охоронюваної зоні, розшифрувавши можливу загрозу з екрану відеомонітора. Це особливо актуально для віддалених необслуговуваних об’єктів.

На невеликих об’єктах все ще використовуються аналогові системи, в яких застосовуються аналогові камери відеоспостереження і цифрові пристрої запису – відеореєстратори (DVR). Аналогові системи відеоспостереження залучають клієнтів низькою вартістю, простотою експлуатації та обслуговування, але майбутнє, безумовно, за цифровими системами.

Цифрові системи відеоспостереження, побудовані на базі IP-камер і цифрових IP-реєстраторів або відеосерверов, мають незаперечні переваги перед аналоговими, це і: висока чіткість і якість зображення, можливість передачі відеосигналу і живлення по одному кабелю за допомогою PoE (Power Over Ethernet) технології, функція управління камерою PTZ без прокладки додаткового кабелю управління, можливість побудови систем великої складності на необмежену кількість відеокамер з віддалено розташованим відеоархівів і багато іншого.

Інтелектуальне відеоспостереження

Системи розпізнавання осіб, номерів транспортних засобів:

  • розпізнавання об’єктів (осіб, автомобільних номерів, залишених предметів, що надають потенційну загрозу і інших чинників),
  • реєстрації фактів порушення порядку,
  • інтеграція з базами даних фотографій, фоторобот, номерних знаків автомобілів для ідентифікації терористів, злочинців, правопорушників.

Система розпізнавання номерів дозволяє будувати інтегровану систему контролю подій на складі, вести облік транспортних засобів за номером, вагою автомобіля, дату і час заїзду і виїзду зі складу, записувати відео архіви інформації, а також створювати і експортувати різні звіти подій.

За допомогою подібної системи силові структури можуть вирішувати завдання забезпечення безпеки на якісно новому рівні, завжди оперативно реагувати і вживати необхідних заходів.

Відеоаналітика для рітейла

Інтелектуальні системи відеоспостереження, які пропонує наша компанія, дозволяють скласти більш повне уявлення про поведінку покупців і знайти відповіді на наступні питання:

  • яке значення має коефіцієнт конверсії,
  • в якому місці магазину покупці проводять найбільше часу і за якими торговим рядам вони ходять,
  • які стелажі з товаром і рекламні акції привертають найбільшу кількість клієнтів,
  • який коефіцієнт ефективності певних торгових рядів і торцевих стендів,
  • в який час в магазині знаходиться найбільша кількість покупців,
  • коли утворюються найдовші черги перед касами,
  • як скласти більш ефективний графік роботи персоналу.

Подібний аналіз допоможе підвищити ефективність мерчандайзингу, поліпшити планування торговельних залів та організувати роботу персоналу.

Дізнайтеся більше:

Система виявлення вторгнень

Контроль доступу

Комплексна безпека

Автоматизований паркінг

Пожежна сигналізація