Автоматизований паркінг
з розпізнаванням номерів

Автоматизоване паркувальне обладнання забезпечує відвідувачу максимальний комфорт, безпеку машин і підкреслює високий рівень обслуговування готелю. Склад системи: в’їзні та виїзні стійки, шлагбауми, робочі місця операторів на базі комп’ютерів, автоматичні платіжні термінали та допоміжне обладнання.

Економічний ефект від впровадження системи досягається за рахунок збільшення збору коштів, збільшення пропускної здатності автомобілів за рахунок автоматизації процесів в’їзду-виїзду, зменшення зловживань персоналу, скорочення його кількості. Система автоматизованого паркування може бути інтегрована з системою відеоспостереження і розпізнаванням реєстраційних номерів автомобілів.

Розпізнавання номерних знаків для парковки

Система зчитування автомобільних номерів на КПП – краще рішення для організації контролю в’їзду автотранспорту на територію, що охороняється. Компанія RCI Consulting пропонує високоякісне обладнання для захисту території від несанкціонованого в’їзду транспортних засобів. Інтеграція системи на службовій стоянці дозволить допускати на територію тільки автомобілі співробітників, які були зареєстровані в базі даних підприємства. Установка устаткування на стоянках торгових, розважальних і спортивних центрів гарантує безперешкодний в’їзд для постійних клієнтів.

Розпізнавання автомобільних номерів дозволять здійснювати контроль присутності на території транспортних засобів. Як власник платного паркування, ви зможете отримувати повну статистичну інформацію про її завантаженості. Аналіз цих відомостей надає можливість вживати певних заходів по збільшенню прибутковості бізнесу. Контроль в’їзду та виїзду автомобілів збільшить рівень безпеки стоянки. Ви зможете заносити в базу даних всі транспортні засоби, що коли-небудь перебували на території та при необхідності швидко вичислити порушників.

Система зчитування номерів автомобілів – це можливість автоматизувати пропускний режим на об’єкті, отримати додаткову комерційну вигоду і убезпечити свій бізнес. Устаткування гарантує простоту і зручність обліку відвідувань парковки, значну фінансову економію, виключення випадків зловживання персоналу своїми повноваженнями, підвищення лояльності клієнтів. Індивідуальний підхід і гнучкість рішень дозволяють нам робити вам тільки кращі пропозиції, які стануть запорукою успіху вашого бізнесу.

Дізнайтеся більше:

Система виявлення вторгнень

Контроль доступу

Відеоспостереження

Комплексна безпека

Пожежна сигналізація