Коли закінчено обговорення концепції, затверджено проект і проведено радіо обстеження, можна починати важливу частину імплементації бездротового рішення – радіопланування . На цьому етапі будується модель майбутнього радіопокриття, вибирається обладнання з оптимальними для даного завдання характеристиками, розраховуються такі параметри як орієнтація антен, місце розташування і висота підвісу, кути спрямованості сигналу, необхідна потужність і частоти з урахуванням карти інтерференцій.

До складу заходів щодо радіопланування також входять попередні випробування бездротової мережі безпосередньо у замовника.

У разі побудови мереж типу «точка-многоточка» береться до уваги картографічна інформація – рельєф і гідрографія місцевості, погодні особливості регіону і температурний діапазон. Крім того, важливим моментом є актуальна схема забудови території, а також, при наявності, план подальшої забудови, оскільки невраховані перешкоди можуть катастрофічно позначитися на якості сигналу.

Ретельний, вивірений підхід з дотриманням всіх аспектів побудови бездротових рішень, гарантує високий рівень безпеки, мінімізує ризики відмови сервісів, а, до того ж, значно зменшує витрати на перебудову і розширення Вашої мережі.