Інтеграція технологій для індивідуальних рішень

При реалізації проектів ми інтегруємо і впроваджуємо передові технологічні рішення від провідних світових виробників. Ми адаптуємо ці рішення під Ваші завдання і вимоги, а також забезпечуємо їх сумісність.

Підтвердження концепції

Для того що б надалі не зіткнутися з сюрпризами в процесі впровадження, ми проводимо тестування концептуальних рішень і нових технологій. Значні інвестиції в нову інфраструктуру не можуть бути залишені на волю випадку, але якщо використовуються інноваційні та/або комплексні рішення, неможливо передбачити всі можливі сценарії. У співпраці з виробниками та постачальниками, ми збираємо і тестуємо рішення в реальних умовах. Озброївшись отриманими результатами тестування, ми пропонуємо найбільш надійне рішення, яке зможе забезпечити максимальну віддачу від вкладених інвестицій.

Інтеграція

Інтеграція є фундаментальною цінністю, яку пропонує наша компанія Замовнику. Ми надаємо послугу інтеграції різних технологій і послуг, компонентів рішення і, якщо необхідно, можемо розробити спеціальне програмне забезпечення. Потім ми перевіряємо всю робочу систему для гарантування сумісності та ліквідуємо виявлені несправності. RCI-Consulting є сертифікованим партнером провідних світових постачальників.

Впровадження

Реалізуючи проект, ми чітко орієнтуємося на результат і керуємося світовими практиками проектного менеджменту. Ми ретельно плануємо проект – адже, як показує практика, збільшення часу на планування багаторазово підвищує ефективність проекту і зменшує повний час його реалізації. В процесі реалізації проекту, менеджер проекту керує командою профільних фахівців, а також організовує виконання робіт з дотриманням чітких узгоджених термінів і з заданою якістю. На завершення реалізації проекту замовнику передається вся виконавча документація по проекту, що полегшує подальшу експлуатацію систем.

Навчання персонала

Будь-які значні зміни можуть мати негативний вплив на ефективність роботи компанії, і тому, нові технологічні рішення практично завжди вимагають відповідної підготовки обслуговуючого персоналу. Кожен користувач систем повинен відчувати себе комфортно і впевнено з новими програмами та обладнанням, тож для цього ми готуємо інструкції по експлуатації систем, а також проводимо вступне навчання для експлуатованого персоналу Замовника.

Аутсорсинг

Вам ніколи розбиратися з усіма тонкощами нових технологій і Ви не хочете створювати додаткові робочі місця в компанії для обслуговування інженерних систем? Не проблема. Зосередьтеся на Вашій основній діяльності і залиште обслуговування експертам. Аутсорсинг дозволяє контролювати, управляти, але не змушує Вас брати участь в процесі обслуговування.

Ваша компанія може зосередити всю свою енергію на основному бізнесі. RCI-Consulting візьме на себе всі турботи по обслуговуванню інженерних систем, дозволяючи при цьому компанії зберегти контроль і прийняття рішень. Ми несемо відповідальність за працездатність і ефективність роботи всієї інженерної інфраструктури, пропонуючи при цьому розумні ціни на послуги аутсорсингу.