Компанія RCI Consulting пропонує послуги з проектування, інсталяції та сервісного обслуговування аудіо- і відеосистем:

 • Системи фонового озвучування
 • Системи рекламного озвучування
 • Відеопроекційні системи
 • Системи відеореклами (Digital Signage)
 • Рішення аудіовізуальних комплексів

У портфоліо RCI Consulting є широкий вибір професійних рішень для якісного озвучування і візуалізації. Ми готові запропонувати Вам як готові рішення, так і унікальні проекти на базі обладнання провідних світових виробників.

Системи фонового та рекламного озвучування

Комфортна атмосфера в ресторанах, супермаркетах, торгових центрах, створена за допомогою правильно обраних систем багатозонного озвучування, безпосередньо впливає на рішення відвідувачів повернутися в заклад ще раз або придбати товар.
Пропоновані нашою компанією рішення дозволяють якісно оснастити системами озвучування практично будь-які громадські (торгові) простори. Технологічні особливості компонентів систем дозволяють створювати як складні інсталяції озвучування багаторівневих і багатозонних торгових центрів, так і прості звукові системи для малих площ.

Критерії якості системи озвучування:

 • рівномірність звукового покриття (необхідний правильний розрахунок кількості і розміщення гучномовців в залежності від площі і призначення приміщення),
 • оптимальний рівень гучності звуку (відвідувачі повинні чути не тільки рекламу і музику, але і співрозмовника),
 • якість звуку (гарна якість звуку дозволяє відвідувачам навіть при підвищеному рівні гучності вільно спілкуватися.

Як правило, будь-яка звукова інсталяція включає в себе такі компоненти як джерело звукового сигналу (CD, DVD, MP3), розподільче і підсилююче обладнання та гучномовці, але в залежності від поставлених завдань система може бути розширена і ускладнена.

Відеопроекційні системи

Відеопроекційна система складається з відеопроекторів, моніторів, моторизованих екранів. Відеопроектор приймає відеосигнал від джерела і формує відповідну картинку на проекційному екрані. Сучасні відеопроектори здатні коригувати геометричні спотворення зображення, викликані порушенням правил просторового розташування відеопроектора і екрану.

Аудіовізуальний комплекс (АВК)

Побудова сучасного аудіовізуального комплексу (АВК) є досить складним завданням, і це, поряд з використанням спеціалізованого обладнання, вимагає висококваліфікованого підходу до проектування та інсталяції таких систем, а часто і нетривіальних технічних рішень.

Стандартної конфігурації аудіовізуального комплексу не існує, вона сильно залежить від пропонованих вимог, конкретних умов в приміщенні, побажань і переваг замовника.

Ми розробляємо і реалізовуємо рішення для аудіовізуальних комплексів різної складності і призначення, в числі яких:

 • кабінети для проведення переговорів, презентацій, сеансів відеоконференцзв’язку (ВКЗ);
 • конференц-зали, в т.ч. багатофункціональні;
 • навчальні аудиторії;
 • диспетчерські, ситуаційні центри;
 • аеропорти, вокзали, торгові центри;
 • кіноконцертні зали;
 • розважальні заклади.

Типовий АВК для переговорної кімнати або конференц-залу, призначений для проведення презентацій і сеансів ВКЗ, складається з підсистем: відеовідображення, звукопідсилення, відеоконференцзв’язку, аудіо / відео комутації та управління. Для маленької переговорної кімнати буває досить проектора з настінним екраном або РК-панелі, найпростішого звукопідсилення, терміналу ВКЗ, копідошки. У конференц-залі вже необхідний потужний проектор з моторизованим екраном, звукопідсилення в складі з аудіоконференцсистемою (можливо з функціями голосування і синхроперекладів), кодек ВКЗ з декількома відеокамерами, і тут без розгалуженої аудіо / відео комутації та інтегрованої системи управління не обійтися. Часто потрібно автоматизоване закриття вікон, приховане розміщення проектора за стелею за допомогою ліфтової системи, бездротова сенсорна панель управління, спецобладнання, наприклад документ-камера і т.д. Багатофункціональний конференц-зал додатково оснащується акустичною системою Dolby Surround, а також постановочним звуковим і світловим обладнанням.

Основою АВК для навчальної аудиторії зазвичай є інтерактивна система відео відображення, що забезпечує викладачеві виняткову наочність подачі навчального матеріалу, включаючи додаткові кошти роботи з аудиторією (опитування, тестування і т.д.). Існують і спеціальні рішення, такі як апаратно-програмний мультимедійний навчальний комплекс, орієнтований на школи, ВНЗ, та інші навчальні заклади.

АВК для диспетчерської або ситуаційного центру будується на основі поліекранної системи відеовідображення (відеостіни) і спеціалізованого ПЗ. До складу комплексу зазвичай входять різні системи зв’язку, включаючи ВКЗ, обладнання аудіо / відео записи (протоколювання). В АВК застосовуються технічні рішення забезпечують підвищену надійність і безперебійність роботи обладнання протягом тривалого часу.

Для аеропортів, вокзалів і торгових центрів АВК зазвичай складається з двох основних підсистем: звуковий трансляції для передачі мовної інформації і фонової музики, а також відео трансляції для передачі текстової інформації і рекламних роликів. Зважаючи на специфіку і великих площ подібних об’єктів при побудові АВК застосовуються спеціальні технічні рішення для розподіленої багатозонової трансляції звуку, мультиекрани відеотрансляції з урахуванням передачі сигналів на великі відстані. Використовуване устаткування повинно бути розраховане на цілодобову роботу.

АВК кіноконцертного залу призначений для проведення кіносеансів і концертних заходів, тому в його основі – потужна відеопроекційна система з кінотеатральною акустикою Dolby Surround, концертною системою звукопідсилення, сценічним світловим обладнанням, системою зашторювання і іншою механікою для сцени.

Для розважальних закладів типу клубу, кафе-бару або дискотеки в основі АВК – система музичного звукопідсилення і постановочне або дискотечне світло в комплекті з ді-джейским обладнанням і системою відеовідображення для показу відеокліпів або трансляції телеканалів.

У проектах зі створення АВК наша компанія використовує широкий спектр обладнання, керуючись при його виборі, насамперед, показниками високої надійності, достатньої функціональності, а також хорошим співвідношенням ціни та якості.

Обладнання, що використовується:

 • мультимедіа проектори Panasonic, Optoma, Casio;
 • екрани проекційні Draper, Projecta, Adeo,  EliteScreen;
 • конференц-системи Bosch, Taiden, Beyerdynamic, Shure;
 • обладнання ВКЗ Polycom;
 • інтерактивні системи Smart Technologies;
 • відео / аудіо комутація Kramer, Extron, Atlona;
 • звукове обладнання DBX, AKG, Shure, Work, Apart, JB, Soundcraft, TOA, Berg, Ecler;
 • плазмові і РК панелі Panasonic, Pioneer, Sony, LG, Romsat;
 • інтегровані системи управління AMX;
 • і т.д.

Фахівці нашої компанії (при необхідності з залученням фірм-партнерів за специфічними напрямками) виконують всі види робіт від розробки технічних та інтер’єрних рішень АВК до постачання всього спектру обладнання, монтажу, налагодження комплексу та навчання персоналу.

Дізнайтеся більше:

Відеостіни

Ситуаційні центри

Контролери відеостіни

Система візуального інформування