Компанія RCI Consulting пропонує послуги з проектування, інсталяції та сервісного обслуговування аудіо- і відеосистем:

 • Системи фонового озвучування
 • Системи рекламного озвучування
 • Відеопроекційні системи
 • Системи відеореклами (Digital Signage)
 • Рішення аудіовізуальних комплексів

У портфоліо RCI Consulting є широкий вибір професійних рішень для якісного озвучування і візуалізації. Ми готові запропонувати Вам як готові рішення, так і унікальні проекти на базі обладнання провідних світових виробників.

Системи фонового та рекламного озвучування

Комфортна атмосфера в ресторанах, супермаркетах, торгових центрах, створена за допомогою правильно обраних систем багатозонного озвучування, безпосередньо впливає на рішення відвідувачів повернутися в заклад ще раз або придбати товар.
Пропоновані нашою компанією рішення дозволяють якісно оснастити системами озвучування практично будь-які громадські (торгові) простору. Технологічні особливості компонентів систем дозволяють створювати як складні інсталяції озвучування багаторівневих і багатозонних торгових центрів, так і прості звукові системи для малих площ.

Показати

Критерії якості системи озвучування:

 • рівномірність звукового покриття (необхідний правильний розрахунок кількості і розміщення гучномовців в залежності від площі і призначення приміщення),
 • оптимальний рівень гучності звуку (відвідувачі повинні чути не тільки рекламу і музику, але і співрозмовника),
 • якість звуку (гарна якість звуку дозволяє відвідувачам навіть при підвищеному рівні гучності вільно спілкуватися.

Як правило, будь-яка звукова інсталяція включає в себе такі компоненти як джерело звукового сигналу (CD, DVD, MP3), розподільчий і підсилює обладнання і гучномовці, але в залежності від поставлених завдань система може бути розширена і ускладнена.

[згорнути]

Направлений звук

За допомогою акустичного рішення Panphonics Sound Shower створюється вузькоспрямований звук в потрібному місці, виключаючи вплив інших зовнішніх джерел звуку, дані системи використовуються для реклами і екранів (Digital Signage) в торгових центрах, банках …

Відеопроекційні системи

Відеопроекційну система складається з відеопроекторів, моніторів, моторизованих екранів. Відеопроектор приймає відеосигнал від джерела і формує відповідну картинку на проекційному екрані. Сучасні відеопроектори здатні коригувати геометричні спотворення зображення, викликані порушенням правил просторового розташування відеопроектора і екрану.

Конференц-системи, конгрес-системи

Конференц-система – це комплект обладнання, яке дозволяє зручно і ефективно проводити спільні зустрічі, семінари, дискусії. До завдань конференц-системи входить посилення мови виступаючого, а також регламентування та управління обговоренням завдяки різноманітним режимам роботи.

У комплекс обладнання конференц-системи входять:

 • центральні блоки;
 • блоки розширення конференц-систем;
 • мікрофони;
 • пульти учасників конференції;
 • передавачі сигналу на пульти учасників (для бездротових конференц-систем).
Показати

За допомогою центрального блоку можна, наприклад, встановлювати регламент виступу або керувати всіма мікрофонами в залі.

Додатково конференц-системи можуть підтримувати роботу з іншим обладнанням (або містити в собі таке обладнання), такі конференц-системи називаються конгрес-системами.
Як правило, це наступне обладнання:

 • обладнання синхронного перекладу мови (центральні блоки, пульти перекладачів, приймачі учасників, передавачі сигналу на приймачі учасників);
 • обладнання реєстрації учасників (приймальні пристрої, реєстраційні картки, блоки обробки інформації)
 • обладнання голосування (пульти для голосування, блоки обробки інформації, пристрої виведення інформації);
 • обладнання візуалізації імен і посад учасників конференції;
 • обладнання системи відеокамер, які наводяться автоматично на виступаючого.
[згорнути]

Системи синхронного перекладу

Система синхронного перекладу призначена для онлайн-перекладу тексту виступає на іноземну мову. Як правило, система синхронного перекладу входить до складу конференц-систем.

Аудіовізуальний комплекс (АВК)

Побудова сучасного аудіовізуального комплексу (АВК) є досить складним завданням, і це, поряд з використанням спеціалізованого обладнання, вимагає висококваліфікованого підходу до проектування та інсталяції таких систем, а часто і нетривіальних технічних рішень.

Стандартній конфігурації аудіовізуального комплексу не існує, вона сильно залежить від пропонованих вимог, конкретних умов в приміщенні, побажань і переваг замовника.

Ми розробляємо і реалізовуємо рішення для аудіовізуальних комплексів різної складності і призначення, в числі яких:

 • кабінети для проведення переговорів, презентацій, сеансів відеоконференц-зв’язку (ВКС);
 • конференц-зали, в т.ч. багатофункціональні;
 • навчальні аудиторії;
 • диспетчерські, ситуаційні центри;
 • аеропорти, вокзали, торгові центри;
 • кіноконцертні зали;
 • розважальні заклади.
Показати

Типовий АВК для переговорної кімнати або конференц-залу, призначений для проведення презентацій і сеансів ВКС, складається з підсистем: відеовідображення, звукопідсилення, відеоконференц-зв’язку, аудіо / відео комутації та управління. Для маленької переговорної кімнати буває досить проектора з настінним екраном або ЖК-панелі, найпростішого звукопідсилення, терміналу ВКС, копі-дошки. У конференц-залі вже необхідний потужний проектор з моторизованим екраном, звукопідсилення в складі з аудиоконференц-системою (можливо з функціями голосування і синхроперекладів), кодек ВКС з декількома відеокамерами, і тут без розгалуженої аудіо / відео комутації та інтегрованої системи управління не обійтися. Часто потрібно автоматизоване закриття вікон, приховане розміщення проектора за стелею за допомогою ліфтової системи, бездротова сенсорна панель управління, спецобладнання, наприклад документ-камера і т.д. Багатофункціональний конференц-зал додатково оснащується акустичною системою Dolby Surround, а так же постановочним звуковим і світловим обладнанням.

Основою АВК для навчальної аудиторії зазвичай є інтерактивна система відео відображення, що забезпечує викладачеві виняткову наочність подачі навчального матеріалу, включаючи додаткові кошти роботи з аудиторією (опитування, тестування і т.д.). Існують і спеціальні рішення, такі як апаратно-програмний мультимедійний навчальний комплекс, орієнтований на школи, ВНЗ, та інші навчальні заклади.

АВК для диспетчерської або ситуаційного центру будується на основі поліекранної системи відеовідображення (відео стіни) і спеціалізованого ПЗ. До складу комплексу зазвичай входять різні системи зв’язку, включаючи ВКС, обладнання аудіо / відео записи (протоколювання). В АВК застосовуються технічні рішення забезпечують підвищену надійність і безперебійність роботи обладнання протягом тривалого часу.

Для аеропортів, вокзалів і торгових центрів АВК зазвичай складається з двох основних підсистем: звуковий трансляції для передачі мовної інформації і фонової музики, а також відео трансляції для передачі текстової інформації і рекламних роликів. Зважаючи на специфіку і великих площ подібних об’єктів при побудові АВК застосовуються спеціальні технічні рішення для розподіленої багатозоновій трансляції звуку і Мультиекрани відео трансляції з урахуванням передачі сигналів на великі відстані. Використовуване устаткування повинно бути розраховане на цілодобову роботу.

АВК кіноконцертного залу призначений для проведення кіносеансів і концертних заходів, тому в його основі – потужна відеопроекційну система з кинотеатральной акустикою Dolby Surround, концертної системою звукопідсилення, сценічним світловим обладнанням, системою зашторювання і інший механікою сцени.

Для розважальних закладів типу клубу, кафе-бару або дискотеки в основі АВК – система музичного звукопідсилення і постановочний або дискотечний світло в комплекті з ді-джейским обладнанням і системою відеовідображення для показу відеокліпів або трансляції телеканалів.

У проектах зі створення АВК наша компанія використовує широкий спектр обладнання, керуючись при його виборі, насамперед, показниками високої надійності, достатньої функціональності, а так же хороше співвідношення ціни і якості.

Обладнання, що використовується:

 • мультимедіа проектори Panasonic, Sanyo;
 • екрани проекційні Draper, Projecta;
 • конференц-системи Bosch, Taiden, Beyerdynamic;
 • обладнання ВКС Polycom, Tandberg;
 • інтерактивні системи Smart Technologies, TDS Promethean;
 • відео / аудіо комутація Kramer, Extron, Shulte;
 • звукове обладнання DBX, AKG, Shure, Work, Apart, JBL, KEF, Soundcraft, Neva-Аudio;
 • плазмові і ЖК панелі Panasonic, Pioneer, Sony, Clarity;
 • інтегровані системи управління AMX
 • і т.д.

Фахівці нашої компанії (при необхідності з залученням фірм-партнерів за специфічними напрямками) виконують всі види робіт від розробки технічних та інтер’єрних рішень АВК до постачання всього спектру обладнання, монтажу, налагодження комплексу та навчання персоналу.

[згорнути]

Дізнайтеся більше:

Відеостіни

Ситуаційні центри

Контролери відеостіни

Система візуального інформування