Керування вразливостями
і тестування на проникнення

Кращий спосіб дізнатися, як можливі зловмисники порушать вашу мережу – це симулювати «атаку в реальному часі» в контрольованому середовищі. Цей підхід дає реальний огляд ризиків, які представляє ваша мережа з точки зору хакера. Рішення Rapid7 можуть не тільки виявляти і усувати виявлені вразливості, але і використовувати ці уразливості в контрольованому середовищі.

1. Періодичні сканування вразливостей
2. Перевірка на проникність
3. Аудит відповідності політиці мережі

Rapid7 Metasploit

рішення для тестування проникнення загроз, яке дозволяє оцінювати ризики і заходи їх усунення, щоб запобігати витоку даних і інших наслідків порушення безпеки IT-інфраструктури

Rapid7 Metasploit дає можливість відстежувати, коли існуючі уразливості перетворюються в ризики в міру тестування різних способів захисту мережі. Завдяки Rapid7 Metasploit IT-фахівці отримують наочне уявлення про те, які уразливості в інфраструктурі підприємства можуть використовувати шкідливі компоненти, щоб концентруватися на найбільш критичних і важливих ризики.

Rapid7 Metasploit здійснює симуляцію атаки на мережу і таким чином виявляє проблеми її безпеки, може інтегруватися з Nexpose – системою управління уразливостями – для аналізу існуючих ризиків, виконує оцінку доступних способів захисту від атак і інструментів контролю вторгнень і, нарешті, визначає незахищеність перед фішингом і витоками конфіденційних даних (наприклад, паролів).

Rapid7 Userinsignt

одне з найбільш ефективних рішень для виявлення і розслідування атак на користувачів

Завдяки поглибленому розумінню мислення атакуючого, Rapid7 розробив UserInsight як краще рішення безпеки для виявлення і розслідування нападів на користувачів всередині firewall, хмарних сервісах і на мобільних пристроях, що дозволяє:

  • Провести спрощене дослідження поведінки користувачів в різному середовищі
  • Виявляти призначені для користувача атаки на основі автоматичного виявлення аномальної поведінки, що вказує на наявність нападів
  • Швидко розслідувати інцидент – шляхом швидкого виявлення, який саме користувач прийняв ту чи іншу дію

Rapid7 Nexpose

система керування вразливостями, яка виконує проактивное сканування IT-інфраструктури на наявність невірних конфігурацій, слабких місць, шкідливих компонентів і надає рекомендації щодо усунення існуючих ризиків

Rapid7 Nexpose є системою управління уразливостями, яка виконує проактивне сканування IT-інфраструктури на наявність невірних конфігурацій, слабких місць, шкідливих компонентів і надає рекомендації щодо усунення існуючих ризиків.

Rapid7 Nexpose аналізує всі компоненти інфраструктури, включаючи мережі, операційні системи, бази даних та web-додатки. За підсумками перевірки додаток здійснює пріоритезацію виявлених загроз і генерує керівництва, як знизити кожну з них. Система Rapid7 Nexpose може інтегруватися з Metasploit – рішенням для тестування проникнення загроз, – щоб комплексно оцінювати ризики безпеки в IT-інфраструктурі організації.

Rapid7 AppSpider

сканує веб-додатки визначаючи уразливості і надає рекомендації по інструментах для відновлення

Продукт Rapid7 AppSpider допоможе вам просканувати всі ваші програми на наявність вразливостей, а також надасть рекомендації щодо їх усунення.

Знайте ваші слабкі точки

Ви не можете знайти те, що ви не можете бачити. І тільки AppSpider надасть вам повне охоплення вашої системи ідентифікуючи всі уразливості веб-додатків.

Пріорітезуйте найважливіше

Rapid7 AppSpider включає в себе актуальні інтерактивні звіти, і пріорітезує за найвищими ризиками і терміновістю робіт з відновлення, що дозволяє швидко усунути і мінімізувати ризики. Одним клацанням ви можете заглибитися в вразливість, щоб отримати більше інформації та відтворити атаку в режимі реального часу.

Поліпшуйте ваші позиції

Атакуючі не чекають поки ви виправите ваші уразливості. Унікальні можливості AppSpider дозволять вам автоматично створювати цільові патчі, які стосуються конкретних вразливостей веб-додатків.

Дізнайтеся більше:

Інформаційна безпека

Мережевий екран

Мережеві екрани Cisco ASA

Burp Suite

Passware Kit Forensic Lab 2019

Acunetix Vulnerability Scanner