Деталі проекту

Про проект

2013

Проект з побудови систем телебачення в новому офісному центрі групи каналів “1+1” по вул. Фрунзе, 23 в м. Києві (Україна), який включав в себе роботи по розробці проектної документації, постачання обладнання, монтажу і пуско-налагодження наступних систем:

1) Приймальний антенний порт супутникового телебачення

2) Головна станція IPTV

3) Внутрішня розподільна мережа ефірного і супутникового телебачення

4) Система відеовідображення розподільної мережі IPTV офісного центру (понад 100 підключень)

 У проекті використано наступне обладнання: антени Skyware Global (США), Prodelin (США), системи 3-х координатного позиціонування APEXSAT (Німеччина), матричний L-band комутатор серії NiGMа ETL (Англія), малошумливі конвертора SMW (Швеція), комутатори Ankaro (Німеччина), головна станція IPTV Wisi Сhameleon (Німеччина).

До групи каналів 1+1 входять телеканали: 1+1, ТЕТ, 2+2 і ПлюсПлюс. Група входить до складу медіахолдингу Ігоря Коломойського разом з сайтами ТСН.ua, Главред, Телекритика та інформагентством УНІАН.

 

2016

Проект з проектування наземної станції вихідного супутникового зв’язку (up-link) для групи каналів “1+1”. Цифрова система супутникового зв’язку має 12 каналів з можливістю розширення до 16, і виконує кодування каналів формату MPG-2 / MPG-4, а також модуляцію відеосигналу формату DVB-S / S2.

Розробка проектної документації складалася з наступних етапів:

1) проектування антенного комплексу (поля),

2) проектування системи електроживлення,

3) проектування системи грозозахисту,

4) проектування станції обробки сигналів.

Антенний комплекс (поле), що складається з розвантажувального майданчика (рами) і встановлених на ній 2 офсетних супутникових антен Vertex діаметром 3,8 м, розміщений на даху житлово-офісного будинку.