Інформаційна безпека підприємств

Інформація стає одним з найцінніших активів більшості сучасних компаній. Результати власних досліджень, розроблені секретні технології та інші корпоративні ноу-хау визначають процвітання бізнесу, а значить, потребують такої ж ретельної охорони, як і технологічне обладнання або товарні запаси. Компанія RCI Consulting пропонує повний комплекс перевірених засобів для створення ефективної і надійної системи захисту інформації на всіх рівнях.

Які завдання вирішують такі системи?

Втрата ключових даних, збої в бізнес-процесах і схемах управління всередині компанії або витік конфіденційної інформації конкурентам часто стає причиною великих збитків. Установка на об’єкті програмного комплексу та відповідного обладнання забезпечить захист від:

  • дії шкідливого ПЗ (вірусів);
  • зовнішніх загроз: інформаційних атак, спроб злому внутрішньої комп’ютерної мережі компанії;
  • дій персоналу підприємства, як навмисних, так і з необережності;
  • збоїв в роботі обладнання компанії: поломок, виходу з ладу.

При плануванні системи інформаційної безпеки інженери нашої компанії подбають про зручність персоналу. Технічні рішення не вплинуть на швидкість обробки запитів клієнтів і не позначаться на ефективності діяльності фахівців. Не доведеться почекати з впровадженням системи захисту даних, щоб навчити колег коректному використанню. На основі детального аналізу кожного конкретного підприємства розробляється проста схема контролю доступу до даних. Співробітники зможуть легко використовувати потрібну інформацію для виконання щоденних завдань.

Деталі та замовлення консультації: https://rci-c.com/technology/ynformatsyonnaia-bezopasnost/