IP-відеоспостереження в рамках проекту Безпечне місто в м. Вишневе

Компанія RCI Consulting виконала проект по впровадженню системи IP-відеоспостереження в рамках реалізації програми “Безпечне місто” в м. Вишневе Київської області. Метою даного проекту є підвищення рівня особистої безпеки жителів міста, а також забезпечення стабільності роботи об’єктів міської інфраструктури в цілому. В рамках реалізації проекту була розроблена єдина система IP-відеоспостереження на міський транспортної мережі: на виїздах і в’їздах в місто, транспортних розв’язках (перехрестях), а також на залізничному переїзді.
Система відеоспостереження працює в цілодобовому режимі. У нічний час завдяки потужній ІЧ-підсвічуванню якість зображення залишається досить високою. В цілому система характеризується високим ступенем надійності та відмовостійкості, а також гнучкістю налаштувань і можливістю масштабування.
Вся інформація з камер транслюється на пункт оператора, що розташований в міському відділенні поліції, а також архівується на сервері. У разі необхідності, наприклад, при розборі причин ДТП або розслідування дій зловмисників, записи з камер можна переглянути.
Крім цього, найближчим часом буде організована трансляція зображення з відеокамер в режимі реального часу на офіційному Інтернет-сайті міської ради м. Вишневе у вільному доступі.
Згідно проекту “Безпечне місто” в місті передбачена інсталяція 42 IP-камер відеоспостереження. На даний момент встановлено близько половини планованої кількості. Реалізація проекту на даний момент триває. Всі роботи по розробці проектної документації, постачання обладнання, монтажу і пуско-налагодження системи виконувалися фахівцями компанії RCI Consulting.