Kramer VIA Collage – безпровідна система презентації та спільної роботи на базі концепції BYOD

Для організації спільної роботи співробітників або аудиторії традиційно використовують такі інструменти як відеоконференцзв’язок (ВКС), інтерактивні дошки і тощо. Глобальна тенденція BYOD (англ. Bring Your Own Device – принеси свій пристрій) диктує нові вимоги до технічних можливостей систем для вирішення багатьох завдань одночасно. Власні мобільні пристрої активно використовують співробітники компаній при проведенні нарад, переговорів, робочих зустрічей, але особливо це питання є актуальним при проведенні конференцій, форумів, де відбувається взаємодія з великою кількістю учасником і необхідно оперативно приймати від кожного інформацію (питання, зауваження) і візуалізувати її для всіх. Часто також виникає необхідність повноцінної участі в спільній роботі (обговореннях) осіб, які перебувають віддалено.

Компанія RCI Consulting – експерт в області впровадження аудіо / відео рішень рекомендує систему VIA Collage. Це нове рішення від компанії Kramer Electronics для організації кращої кооперації під час спільної роботи з можливістю бездротової передачі даних і виведенням інформації (презентацій) на загальний екран в рамках концепції BYOD.

Кілька учасників можуть одночасно показувати на загальному екрані зображення з дисплеїв своїх мобільних пристроїв (ноутбуки, планшети, смартфони і тощо), а у ведучого презентацію є можливість в будь-який час переключитися в режим індивідуального відображення свого пристрою. Система VIA Collage працює з пристроями на базі PC, Mac, iOS і Android. Для участі в груповому обговоренні достатньо просто використовувати клавіатуру і мишу свого пристрою.

VIA Collage призначена для будь-яких компаній і підприємств, де використовуються засоби проведення презентацій і спільної роботи: офіси, конференц-і виставкові зали і т.д. Гнучкість підключення і налаштувань роблять можливим використання цієї системи в установах спеціального призначення – військові частини і міліцейські відділення, госпіталі та лікарні, диспетчерські та ситуаційні центри.

Основні переваги VIA Collage:

  • Висновок на загальний дисплей до шести екранів учасників одночасно (при використанні двох головних дисплеїв – до 12 екранів учасників). Користувачі, підключені до VIA Collage, при цьому можуть бачити головний екран і на своєму комп’ютері або планшеті, що вельми зручно, коли робота йде в великому залі.
  • Користувачі працюють одночасно з інформацією, яка відображається на головному екрані, звертаючись до нього з індивідуальних пристроїв.
  • Обмін текстовими повідомленнями між учасниками, файлами, які відправляються через хмарний сервіс або безпосередньо з пристрою на пристрій.
  • Підтримка підключень до 255 користувачів одночасно. При цьому до VIA Collage через HDMI-порт можна під’єднати кодек відеоконференції, камеру або медіаплеєр і виводити картинку з нього на весь екран або в режимі «картинка-в-картинці».
  • Якісне відтворення відео в форматі Full HD при частоті 60 кадрів в секунду.
  • Інсталяція і запуск практично будь-яких додаткових додатків (офісні програми, браузери, системи обміну повідомленнями і т. Д.).
  • Рішення VIA Collage було представлено компанією Kramer Electronics на виставці InfoComm 2014 в Лас-Вегасі (США), і вже завоювало кілька нагород: Sound & Video Contractor 2014 Innovative Products Award журналу Sound & Video Contractor, Best in Show Award від журналів Government Video і AV Technology.