Пакет ICT Protege WX

Пакет ICT Protege WX – універсальне рішення, яке робить електронний контроль доступу, захист від вторгнення та автоматизацію систем будівлі ще доступнішим.

Пакет ICT Protege WX розроблений з урахуванням кінцевого користувача, пропонує інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс з графічними планами поверхів і гручко налаштованими сторінками стану для управління та моніторингу системи. Налаштовуваний фільтр тривоги та подій дає змогу сортувати та класифікувати показані дані про події на підприємстві. Інтеграція з широким спектром сторонніх систем дозволяє максимізувати інфраструктуру та ІТ-інвестиції, а відкритий протокол автоматизації та управління ICT Protege WX дозволяє стороннім розробникам створювати користувацькі інтеграції, які безпосередньо поєднуються з контролером ProtegeGX.

Модульний дизайн і масштабована модель ліцензування роблять ProtegeGX придатним для всіх – від невеликих однодверних систем до великих багатонаціональних корпорацій. Модульне розширення дозволяє системі розвиватися разом з вами і є економічно ефективною, оскільки ви додаєте модулі Expander та додаткові функції лише за потреби.