Палатна сигналізація для Інституту епідеміології та інфекційних хвороб

Компанія RCI Consulting завершила проект по інсталяції системи екстреного виклику Viso Opt Plus (палатна сигналізація), виробництва австрійської компанії Schrack Seconet AG, в новому приміщенні клініки Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського Академії медичних наук України (м. Київ, вул. Амосова, 5). Система забезпечує візуальну індикацію екстрених викликів медичного персоналу на чергових постах, над вхідними дверима палат, а також звукову сигналізацію.
На сьогоднішній день Інститут є провідним науковим закладом, який визначає стратегію і практику боротьби з інфекційними хворобами в Україні. У його штаті – 393 співробітника. На базі Інституту працюють: Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ України, Центр грипу та ГРЗ МОЗ України, Навчально-методичний Центр інфекційного контролю, Регіональний центр з проблем допомоги та лікування при ВІЛ / СНІДі в Євразії.
Schrack Seconet AG спеціалізується на розробці і виробництві високотехнологічних систем пожежної безпеки, систем зв’язку для медичних установ. Компанія займає 40% ринку Австрії в області систем пожежної безпеки та 70% в області систем зв’язку для медичних установ. Основне обладнання, що поставляється компанією, виробляється на заводі Hekatron в Німеччині.